Te błyszczące cudeńka to coś, czym zdecydowanie muszę się z Wami podzielić! 😀 Biżuteria ze wzorami chemicznymi to moje odkrycie i ulubiony dodatek do ubioru. Uwielbiam takie nieoczywiste gadżety!

Na tych błyskotkach nie ujrzysz kolejnych serduszek ani znaków nieskończoności. One są zdobione… strukturalnymi wzorami chemicznymi! I to nie byle jakimi, bo wzorami różnych molekuł, które sprawiają, że jesteśmy szczęśliwe i czujemy się dobrze. Jest tu serotonina (mój faworyt), dopamina, adrenalina, estrogen, a nawet kofeina :O Czyli związek, który sprawia, że kawa nas pobudza do działania.

Psychologiczne gadżety dla fanek nietuzinkowych akcesoriów

Ja mam w swojej toaletce już kilka różnych modeli. Mam pierścionek ze wzorem serotoniny, bransoletkę z serotoniną, kolczyki z dopaminą i bransoletkę z motywem DNA — wszystkie są cudne <3 Przypadły mi do gustu, tym bardziej że mam niestety alergię na biżuterię, a ta biżuteria od feliĉa molekulo nie ma niklu, więc jest dla mnie bezpieczna.

srebrna bizuteria ze wzorem serotoniny dla psychologa

Uważam, że tego typu biżuteria to rewelacyjny pomysł na prezent dla psychologa, psychoterapeuty, lekarza, ale też każdej kobiety, która lubi temat psychologii i pracy mózgu, albo po prostu uwielbia niekonwencjonalne rozwiązania. Osobiście byłabym wniebowzięta, otrzymując taki podarek. Tym bardziej że ta biżuteria pakowana jest w prześliczne, czarne pudełeczka imitujące w dotyku skórę! Prawdziwa gratka.

Całą ofertę tych cudowności zobaczysz na stronie https://molekulo.eu

Zachęcam całym serduchem! <3